שירותי פינוי דירה

השירות של חברת המרכז לפינוי דירות, נחשב לשירות האיכותי ביותר אשר קיים היום בתחום. אנו מתחייבים לבצע עבורכם פינוי דירות בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר שיש בתחום זה. ראשית, הצוות שלנו יגיע לסקור את הדירה אשר יש לפנות את תכולתה.

אנו נפנה את כל התכולה ביחד אתכם ונבין מה הן הדרישות שלכם - האם אתם מעוניינים בפינוי מלא של כל תכולת הדירה, האם יש ריהוט מסוים אשר אתם רוצים להשאיר, האם יש חפצים בעלי ערך סנטימנטלי אשר חשוב לכם שיישארו (תמונות, אלבומים, ואפילו סל או תמנה שמזכירים לכם את המשפחה).

לאחר שאנו ממפים את המצב, אנו בודקים מה הן הדרכים הטובות ביותר לפנות את הדירה במהירות ויעילות, וקובעים אתכם יום ושעה עבור תחילת הפינוי. כך, התהליך של פינוי דירה מתבצע במהירות ובמקצועיות כאחד.

שירותי פינוי דירה

ליצירת קשר והצעת מחיר מנצחתמבצעים שירותי פינוי דירה

עבור רובנו, כאשר אנחנו עוברים דירה למתחם חדש כזה או אחר, אנו זקוקים לשירות פשוט ויעיל של הובלות , אשר ייקח את כל התכולה מדירה אחת, ויעביר אותה לדירה החדשה. יחד עם זאת, מתי בעצם אתם תרצו להיעזר בשירות של פינוי דירה? מדובר על שירות אשר בו מפנים את כל התכולה או חלק מן התכולה בדירה - אך זו לא עוברת למקום אחר.

נותנים לכם שירות פינוי דירה

החברה של טומי המרכז לפינו דירות, מתחייבת לתת לכם את השירות הטוב ביותר שיש, לא משנה באיזו דירה מדובר בעצם. אנו מעניקים שירות של פינוי דירה לכל חלקי הארץ, לכל יישוב, ובכל שעה ביום אשר נוחה לכם. השירות ניתן 24 שעות ביממה, בתנאים נוחים מאד, ויש אפשרות גם לקבלת שירותים נוספים כמו ניקוי הדירה, חיטוי הדירה, וכיו"ב.