שאלות ותשובות מרכז הפינוי

starstarstarstarstar

שאלות ותשובות

1. איך תהליך פינוי הדירה מתבצע?
מתאמים פגישה עם המעוניינים בפינוי דירה. נציגינו באים לראות את הדירה המיועדת לפינוי, בודקים תכולת הדירה, עושים הערכת היקף העבודה ונותנים הצעת מחיר.
2. מה עושים עם הבגדים שנשארים?
אנו תורמים את הבגדים. התרומה מתבצעת באמצעות חיפוש משפחות נזקקות או באמצעות יצירת קשר עם עמותות וארגונים אשר מסייעים לשכבות החלשות של האוכלוסייה בארץ.
3. כמה זמן אתם קיימים?
טומי המרכז לפינוי דירות קיים כעשר שנים, מעניק שירות מקצועי בפריסה ארצית מלאה, זמינים בכל עת. ניתן להתקשר למוקד בכל שעה כולל גם השעות הקטנות של הלילה.
4. האם אתם מספקים שירותי מנוף?
אנו מספקים שירותי מנוף במידת הצורך. במיוחד כאשר מדובר על רהיטים רבים וגם כבדים יחסית שצריך להוריד אותם מקומה עליונה בבניין ואין אפשרות להשתמש במעלית גדולה למטרה זו. שירותי המנוף שלנו הינם בטיחותיים, מקצועיים ויעיליים.
5. האם אתם נותנים שירותי הובלה?
אנו חברה העוסקת בפינוי דירות, מחסנים ומקלטים, אך לא נותנת שירותי הובלה. עם זאת אנו נותנים שירותי מנוף במקרים בהם יש צורך לפנות דירות בקומות עלינות בבניינים בהם אין מעליות גדולות ורחבות. שירותי המנוף הינם בטיחותיים, מקצועיים ויעיליים.
6. איפה אתם עובדים? באיזה אזור בארץ?
טומי המרכז לפינוי דירות עובד בפריסה ארצית מלאה, נותן שירותי פינוי דירות, מחסנים ומקלטים בכל שעה ביום, אפילו בשעות הקטנות של הלילה. ניתן לפנות למוקד מכל אזור בארץ ולקבל פרטים על תהליך פינוי דירה.
7. עבור מי מיועד שרות פינוי דירה?
לכל מי שמעוניין לנקות, לפנות, לארגן ולסדר את דירתו, מי שבבעלותו דירה מלאה בחפצים או מי שקיבל דירה בירושה, ואינו מעוניין בחפצים אשר נמצאים בדירה. מי שזקוק לטיפול יעיל ומהיר, צריך לפנות לפינוי דירה.
8. במה מצוידת חברת פינוי דירה?
מדובר בצוות המורכב ממספר אנשים בעלי כוח עבודה וכישורים בתחום פירוק ושינוע עבור פינוי דירה, אשר מצוידים בעגלות שינוע, משאיות, מנופים וכלים לפירוק חפצים.
9. מהו השירות המספקת חברה לפינוי דירה?
חברת טומי לפינוי דירה מפנה את כל הנמצא בדירה בהתאם לתאום עם הלקוח לדוגמא, פינוי ארונות, מקררים, חפצים, רהיטים ועוד. ברוב המקרים לא מספיק רק פינוי דירה אלא גם שירותי ניקיון וסדר
10. מהי פגישת יעוץ עם חברת פינוי דירה?
פגישת יעוץ היא פגישה ראשונה המתקיימת בין הלקוח ונציג החברה. בפגישה זו נציג החברה רואה את המרחב ואת כמות הכבודה שקיימת במקלט, הנציג והלקוח עוברים יחד על כל הציוד כדי לבדוק מה הלקוח מעוניין להשאיר ומה הוא מעוניין לפנות.
1. האם אתם מפנים מחסנים?
כן. טומי המרכז לפינוי דירות מתמחה הן בפינוי דירות הן בפינוי מחסנים ובגדלים שונים. המחסנים יכולים להיות פרטיים או תעשייתיים. לאחר פינוי אנו גם מבצעים ניקיון והדברה לפי הצורך.
2. האם אתם מפנים מקלטים?
טומי המרכז לפינוי דירות עוסק גם בתחום פינוי מקלטים. קיימים מקרים בהם מקלטים הופכים למחסנים בבניינים פרטיים או מוסדיים. בתקופות רגישות של מתח מבחינה ביטחונית בארץ, קיים צורך דחוף בפינוי מקלטים. אנו כאן לשירותכם בכל שעה ביום.
3. מה עושים עם הברזל שנשאר במחסנים?
אנו ממחזרים את הברזל. בארץ קיימות מספר חברות אשר עוסקות בתחום מיחזור חומרי מתכת, פלדה, ברזל. אנו מחפשים חברות אשר עוסקות בתחום וממחזרים דרכן.
4. האם פינוי מחסן יכול להיות מסוכן?
כיוון שלרוב מדובר במרחב שהוא גדול וגבוה מאוד, ועם השנים הצטבר ונערם בו ציוד, תתכן סבירות כי בזמן הפינוי אותו שיווי משקל שהיה בעבר כבר לא קיים והמצבור ינחת על הרצפה, לכן חברת טומי פינוי דירות מצטיידת בכל ציוד ההגנה הרצוי.
5. כיצד מתנהל ביצוע פינוי המחסן?
ביום הפינוי יגיע למחסנכם צוות הפינוי טומי מצויד בכל הנדרש לפינוי מהיר ויעיל. בשלב הראשון ממינים את הציוד לקטגוריות בהתאם, עבור שינוע נוח. לאחר מכן מעבירים את הכבודה אל המשאיות, ובמידה ויש צורך בשיפוץ, המקום ישופץ. ולבסוף תתבצע צביעה וניקיון יסודי והדברה.
6. מה מקבל הלקוח בשירות פינוי מקלטים?
שרות מהיר, מקצועי ויעיל של איסוף ומיון, פינוי וניקוי. בין אם מדובר במקלטים משותפים או מקלטים פרטיים, מקלט לא צריך להיות מחסן. פינוי מקלטים טומי מפנה את מקלטכם מציוד מיותר, ומעניק לכם פתרונות אחסון טובים ויעילים.
1. האם אתם קונים מוצרים כמו כלי כסף?
במקרים רבים דירות מכילות תכולה רבה של מוצרים שאין ליורש מה לעשות איתם. בין הפריטים : תכשיטים, כלים, רהיטים, ציורים ועוד. אנו קונים את המוצרים כאשר הם במצב טוב.
2. מה עושים עם המסמכים של ההורים שנשארו?
לגבי המסמכים יש נוהלים מדיניים. ראשית כל, אנו יוצרים קשר עם המשפחה היורשת על מנת לקבל אישור להשמדת המסכים. אין להשאיר מסמכים מסויימים למניעת שימוש זדוני בהם. ניתן לקבל הסבר מלא על תהליך פינוי המסמכים באמצעות התקשרות עם המוקד של טומי המרכז לפינוי דירות.
3. עבור מי מיועד פינוי ירושות?
במידה וירשתם דירה ואין לכם צורך בתכולתה, פינוי ירושות יעשה זאת עבורכם. חברת טומי לפינוי דירות מספקת לכם שירות יוצא מן הכלל לפינוי חפצים שאינכם מעוניינים בהם ומאפשר לכם להרוויח על ידי מכירת התכולה.
4. מה ניתן למכור לחברת הפינוי?
ניתן למכור לחברת הפינוי טומי ירושות מסוגים שונים כמו לדוגמא, אוספים: מטבעות ושטרות, כלי כסף/זהב, בולים, בגדים, שטיחים ובדים. אך גם חפצים דקורטיביים כמו עתיקות, חפצי אמנות ועוד.
1. אתם קונים גם חפצים יקרי ערך 
כן אנו קונים גם חפצים יקרי ערך: זהב, כסף, יודאיקה ועוד.. במזומן ובמחירים נוחים
2. זה כלל רהיטי וינטאג' ורטרו 
כן זה כולל רהיטים וחפצי וינטאג' ורטרו במחירים נוחים ובמזומן

ליצירת קשר והצעת מחיר מנצחת