פינוי מקלטים

כולנו מכירים את המקלטים הישנים אשר יש בבניינים שבהם אנו מתגוררים. עם השנים, בהן למזלנו אין צורך בשהייה תכופה במקלטים, הם פשוט הופכים למחסנים ענקיים עבור כל הדיירים אשר התגוררו בבניין לאורך השנים. כך, נצבר ציוד במקלטים אשר איננו כבר באמת שייך לאיש. הציוד עצמו מעלה אבק, לא תורם לאף אחד, ובמקרה של אזעקת אמת חו"ח - לא יהיה מספיק מקום במקלט לכל האנשים מטבע הדברים. על כן, יש צורך לבצע פינוי מקלטים שיהיה מהיר ויעיל - אלא שלכם ולשכנים אין באמת זמן לכך. לכן, כדאי ליצור קשר עם טומי המרכז לפינוי דירות ומקלטים לצורך קבלת עבודה מהירה.

פינוי מקלטים

ליצירת קשר והצעת מחיר מנצחתפינוי מקלטים על ידי עבודה מהירה

השירות של המרכז לפינוי מאפשר לכם לקבל טיפול מהיר ויעיל במיוחד במקלט שלכם. החברה מבצעת פינוי מקלטים מכל סוג - כולל מקלטים גדולים במיוחד. אנו נשמח להיפגש עם ועד הבית של הבניין על מנת להבין איזה ציוד במקלט רלוונטי עדיין עבור הדיירים, ואיזה מן הציוד אפשר לזרוק החוצה. אנחנו נפנה החוצה במהירות את כל הציוד הישן אשר מן הסתם לאיש אין צורך בו, ונדאג לאוורר היטב את המקלט בצורה טובה.

פינוי מקלט ודירות

חשוב לציין כי השירות של פינוי מקלטים מטעם המרכז לפינוי, איננו כולל רק את הסילוק של המוצרים אשר אין בהם צורך. אנו מודעים לכך כי יש חשיבות שהמקלט עצמו גם יהיה נקי ונעים לשהייה - שכן במצב של אזעקת אמת, יש עשרות אנשים אשר צריכים להיות בתוכו, כולל אנשים מבוגרים וילדים קטנים. על כן, אנו נשמח גם לנקות את המקלט, לחטא אותו היטב, ובעצם להפוך אותו ראוי לשהייה לאורך זמן.


המקלט הוא האזור אשר אמור לשמש אתכם, במקרה ובו חס וחלילה תפרוץ מלחמה, ואז עליכם להתפנות אליו בכדי לקבל את ההגנה המתאימה. לשמחתנו הרבה, מלחמות אשר דורשות פינוי למקלטים הם עניין נדיר יחסית בישראל בשנים האחרונות, ועל כן המקלט הופך לדבר אחר לגמרי על פי רוב - מחסן שמתמלא באביזרים שונים.

לעתים קרובות, המקלט מתמלא גם בפריטים של דיירים קודמים, שכלל לא טרחו לקחת עימם את הדברים שלהם כשהם עברו דירה, ועל כן הם בעיקר מעלים שם אבק. הפתרון היעיל ביותר, הוא לבצע פינוי מקלטים חד פעמים, בכדי לקבל מקלט חדש ונקי.