פינוי מגרשים

אנשים רבים אשר רוצים להיפטר מחפצים גדולים - פשוט זורקים אותם בתוך מגרשים נטושים. כך אפשר למצוא שם מכשירי חשמל כאלה ואחרים אשר לא עובדים, מכשירי כושר חלודים, בגדים מלוכלכים עם חורים, ועוד פריטים שונים אשר הם זבל לכל דבר ועניין. אתם רוצים להתחיל לבנות על המגרש ולבצע בו שינויים - אבל כל הפריטים הללו מפריעים לכם. על כן, אפשר לפנות אלינו לשרותי פינוי מגרשים.

פינוי מגרשים

ליצירת קשר והצעת מחיר מנצחתפינוי מהיר ואפקטיבי של מגרשים

חברה מפנה מגרשים ותעניק לכם שירות מלא, החברה מגיעה לוקחת עימה את כל החפצים השונים, ושמאירה את המגרשים ריקים לחלוטין. כך, במקום שאתם תתחילו לנסות ולפנות את החפצים בעצמכם, ותידרשו לשכור את שירותיה של חברת הובלה או לשכור רכב מתאים - אתם פונים לחברת פינויים אשר תגיע למגרש הרלוונטי.

פינויים מכל סוג שהוא

החברה לוקחת אליה את הציוד, ואת חלקו היא תזרוק ואת חלקו היא תמחזר. אתם מבחינתכם, נהנים ממגרש איכותי ונקי. כמובן שגם רשויות מקומיות וחברות עסקיות פונות לא פעם לחברה אשר תפנה עבורם מגרשים אשר באחריותם, במידה והצטבר בהם זבל רב.


פינוי מגרשים הטוב בישראל

למרות שמו של המרכז לפינוי דירות אין להבין מכך שהוא מנפה אך ורק מתחמים פרטיים כאלה ואחרים. המרכז, בהנהלתו של טומי - מציע בין השאר גם פינוי של מגרשים נטושים לכל מי שחפץ בכך.

בין אם רכשתם לאחרונה מגרשים שונים היכן שהוא בארץ, ובין אם אלו נמצאים כבר זמן רב תחת אחריותכם והגיע הזמן לטפל בהם - מספיקה שיחת טלפון אחר למרכז לפינוי של טומי, ואנו נגיע ונפנה את כל מה שצריך על מנת לספק לכם את הטוב ביותר בסופו של דבר.