פינוי חצרות

מחפשים פינוי חצרות ?, אם לאחרונה ירשתם דירה פרטית שיש לה גם חצר, אפשר שאתם תגלו לתדהמתכם הרבה – כי החצר פשוט מלאה במוצרים כאלה ואחרים אשר אין לכם מה לעשות איתם, ומדובר בעצם על זבל לכל דבר מן הסתם.

הדבר מתרחש לעתים קרובות כאשר מגיעים לחצר של אדם זקן, אשר אגר לאורך עשרות שנים חפצים רבים, ולא באמת עשה בהם שימוש הלכה למעשה. מדובר בין השאר גם על מקרים של אגרנות כפייתית - אשר בעצם דורשת מכם לבצע פינוי חצר.

באופן מפתיע, פינוי חצר הוא נפוץ מאד, שכן אנשים רבים אשר צוברים מאות חפצים, יאחסנו אותם קודם כל במרחב חיצוני ככל האפשר אשר רחוק מן האזור אשר בו הם חיים - והחצר הפרטית מהווה מבחינה זו פתרון מעולה עבורם ללא כל ספק.

פינוי חצרות

ליצירת קשר והצעת מחיר מנצחתאיך מתבצע פינוי חצרות

אז הגעתם לבית ובחצר שלו יש פשוט עשרות פריטים ישנים - איך מתחילים לבצע פינוי חצר? אפשר כמובן לנסות למכור חלק מהפריטים הללו, אך הם ישנים מאד, ואתם תרוויחו עליהם עשרות שקלים לכל היותר במצטבר. לעומת זאת, אפשר פשוט לפנות לחברה מקצועית שתבצע פינוי חצר תוך זמן קצר במיוחד.

פינוי חצר במרכז הפינוי

התהליך של פינוי חצר יהיה מהיר במיוחד, ותוך יום אחד החצר כבר תהיה נקיה לחלוטין, ואתם תוכלו לטפח אותה, לקנות עבורה ריהוט חדש, ובעצם ליצור חצר איכותית - ולא מעין מחסן חיצוני מלא ברהיטים ישנים. בדרך, אם אתם זקוקים גם לשירות של פינוי הדירה מחפצים ישנים, תוכלו לקבל גם שירות זה מהחברה המקצועית.


לאיזו חברה כדאי לפנות?


טומי המרכז לפינוי דירות, הוא מרכז בעל ניסיון רב בכל מה שנוגע אל פינוי חצר, פינוי דירות או כל מתחם אחר שהצטברו בו רהיטים ישנים שאין מה לעשות בהם. השירות של פינוי חצר ניתן ע"י המרכז לפינוי דירות באופן חינמי, וניתן לשלב אותו גם עם פינוי של הדירה עצמה מחפצים שאין בהם צורך. המוקד שלנו זמין לכל עת, ואנו נשמח להגיע עם צוות הפינוי לכל חלקי הארץ.