המלצות המומחים לפינוי דירה

starstarstarstarstar

פינוי גגות
 • חברה מעולה ושירות מעולה שלא יאמן! האנשים של טומי הגיעו תוך זמן קצר, פינו את כל הדירה, הוציאו החוצה את כל החפצים, וביררו איתי על כל הפריטים אם אני מאשר להוציא אותם. הצוות נתן עבודה מקצועית לגמרי, ובחיים לא חשבתי שפינוי של דירה יכול להיות מהיר כל כך.

  מוטי, רמת גן
 • יצרתי קשר עם המרכז לפינוי דירות לפני חודש וחצי אחרי שקיבלתי בירושה את הדירה של אמא שלי… ומשם גיליתי פשוט כמות עצומה של חפצים שלא היה לי מה לעשות איתם. כבר חשבתי אולי למכור לאלטזעכן עד שחברה המליצה לי לפנות למרכז לפינוי דירות. תוך יום הצוות הגיע, פינה הכל והשאיר לי דירה ריקה ומוכנה לשימוש.

  דבורה, יהוד
 • מה אני אגיד לכם… טיפול מהיר, שירות מעולה, עבודה עם חיוך, ושירות עד לבית שלי! בתור תושב בצפון לא האמנתי שיש חברה שתוכל להגיע עד לחצר שלי, אבל הם הגיעו. תוך זמן קצר הם העיפו מהחצר את כל הזבל והחפצים שהצטברו לי שם ב20 השנים האחרונות, וכל זה בלי לקחת ממני שקל!

  מתי, קצרין
 • אז ככה, אני טלפנתי לפני שבוע למרכז לפינוי דירות של תומי, כי היה לנו מחסן ישן ממש בתוך הבניין, וכל השכנים כבר כמעט עזבו, והשאירו אחריהם את הזבל שלהם. לא היה לנו מה לעשות עם כל הבלגאן ורצינו לקבל מקלט חדש ונקי - ואנשי המרכז פשוט פינו הכל בבת אחת, ניקו בשבילנו, ועכשיו תענוג לשבת שם.

  ליזה, חולון
 • לא האמנתי שבכלל אפשר לקבל שירות נעים לפינוי מחסנים, אבל טומי הוכיחו לי אחרת. שאלתי בטלפון אם כמו שהם מפרסמים, אז הם באמת עושים פינוי מהיר ויעיל והם אמרו לי שכן. הם באו עד לבית שלי בשעות שנוחות לי, פינו את כל החפצים הישנים שהצטברו במחסן והכל באווירה טובה, ממליץ עליהם מכל הלב.

  יניב, בת ים
 • מעולים מעולים מעולים! אין לי מה לומר. חשבתי שאני אבוד אחרי שנכנסתי לדירה של סבא וסבתא שלי. הם השאירו אחריהם לא מעט חפצים שרציתי לזרוק, אבל גם מעט שרציתי לשמור. הצוות בא, שאל מראש מה אני שומר - והעיף תוך רגע את כל השאר. תענוג!

  שימי, תל אביב
 • אני כבר לא ידעתי מה לעשות - חשבתי פשוט להעיף את כל החפצים מהחצר לרחוב וחשבתי שכבר אולי עדיף שלא הייתי בכלל מקבלת את הדירה הזו מדודה שלי, שמלאה בשטויות שהיא שמרה שם אחרי המון שנים. אבל המרכז של טומי פשוט פינה הכל ביום אחד, והדירה פשוט נראתה כמו חדשה!

  תמי, באר שבע
 • גדולים מהחיים! אני רוצה להמליץ בחום על המרכז לפינוי דירות של טומי, שנתנו יד ועזרו לי לפנות את הבית שקיבלתי - בית ענק עם חמישה חדרים, פשוט מלא בהמון רהיטים ישנים וכל מיני מוצרים שלאף אחד כבר אין מה לעשות מהם. באו, פינו הכל בחינם ותוך כמה שעות, המון תודה!

  עידו, חדרה

ליצירת קשר והצעת מחיר מנצחת